המכללה למינהל - תנאי קבלה


כן, גם המכללה למינהל מציבה תנאי סף לסטודנטים הרוצים להיכנס בשעריה.

מסלולי הלימוד במכללה תובעניים והדרישות גבוהות. כדי לעמוד בהתחייבויות, במטלות ובמבחנים, הסטודנט חייב להיות מתאים מבחינת נתונים והישגים קודמים.

כך נמנעת עוגמת נפש מצד הסטודנט והמכללה. עמידה בתנאי הקבלה לפי מסלול, יכולה לכוון את הסטודנטים למסלולים המתאימים להם..

תנאי קבלה למכללה למינהל


המכללה למינהל

תנאי קבלה למכללה למינהל


כן, גם המכללה למינהל מציבה תנאי סף לסטודנטים הרוצים להיכנס בשעריה. מסלולי הלימוד במכללה תובעניים והדרישות גבוהות. כדי לעמוד בהתחייבויות, במטלות ובמבחנים, הסטודנט חייב להיות מתאים מבחינת נתונים והישגים קודמים. כך נמנעת עוגמת נפש מצד הסטודנט והמכללה. עמידה בתנאי הקבלה לפי מסלול, יכולה לכוון את הסטודנטים למסלולים המתאימים להם.

המכללה למינהל המסלול האקדמי מאפשר מגוון רחב של חוגים ומסלולים ולא נפרט את תנאי הקבלה בכולם, אלא את המסלולים המרכזיים כמו תואר ראשון במדעי המחשב, לימודי משפטים ומנהל עסקים.


תואר ראשון במדעי המחשב


תואר B.A במדעי המחשב הוא אחד התארים היותר פרקטיים השדה האקדמי. התואר הזה יכול להוביל אתכם לעבודה בתחום ההייטק ועבודה מכובדת במגזר הפרטי והציבורי.

תנאי קבלה: המכללה למינהל דורשת זכאות לתעודת בגרות (ציון 80 בבגרות במתמטיקה 5 יחידות), או תעודת סיום ממכינה מוכרת. בנוסף תידרשו לציון של 600 מינימום בבחינה הפסיכומטרית (בכמותי לפחות 120), ציון אנגלית 135 לפחות.


תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים – התמחות בראיית חשבון


מדובר במסלול יוקרתי המשלב מינהל עסקים, משפטים וראיית חשבון ונמשך שלוש שנים. ישנה אפשרות ללימודי בוקר וערב. מועדי תחילת הלימודים הם בפברואר ואוקטובר.

תנאי הקבלה למסלול: שקלול הציון בתעודת הבגרות יהיה 92 או יותר, הפסיכומטרי – 600 כשבחלק הכמותי דורשים 110 נקודות. בנוסף תעברו ראיון אישי.

לפני תחילת הלימודים או במהלך שנה א' חייבים להגיע לרמת פטור באנגלית כתנאי להמשך.


תואר ראשון במינהל עסקים


לימודי תואר ראשון המינהל עסקים בנויים כך שלא רק ידע עיוני יהיה בידיך, אלא גם ניסיון מעשי. כך תוכל להשתלב בשוק האמיתי עם סיום הלימודים. תכני הלימודים יישומיים ומחוברים מאוד לשוק העולמי.

תוכלו לשלב מינהל עסקים יחד עם חשבונאות, מימון, שיווק ועוד.

תנאי קבלה בחוג למינהל עסקים: זכאות לתעודת בגרות ובתוכה בחינת בגרות באנגלית – 4 יחידות לימוד, ציון בחלק האנגלי של המבחן הפסיכומטרי – לפחות 90 או מעבר מבחן אמיר בציון 200 לפחות.

לימודי מנהל עסקים נמשכים 3 שנים במסלולי בוקר או ערב.

תואר ראשון בלימודי תקשורת וניהול

בית הספר לתקשורת של המכללה הוא מהמובילים בישראל בתחומו והוא מציע ארבעה מסלולים מרכזיים : תקשורת דיגיטלית, מדיה ותרבות, פרסום, ועיתונאות ותקשורת.

תנאי רישום:

זכאות לבגרות בממוצע של 90 ומעלה – משוקלל. בפסיכומטרי עליכם לקבל לפחות 85 בחלק האנגלית של הבחינה. אנגלית ברמת פטור מחויבת תוך כדי השנה הראשונה במכללה.

אנו מאחלים לכם הצלחה בלימודים.